I edycja ogólnopolskiej studenckiej konferencji naukowej "Medyczna Złota Godzina"

26.01.2023 KONFERENCJA
Zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów uczelni medycznych i młodych naukowców do udziału w wydarzeniu!
Konferencja naukowa Medyczna Złota Godzina ma na celu integrację młodych medyków, inspirację do nawiązywania współpracy oraz do rozwijania działalności naukowej. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zaprezentowania wyników swojej działalności naukowej oraz wymiany poglądów na ich temat.

Konferencja jest podzielona na następujące sesje tematyczne: "chirurgia i inne nauki zabiegowe", "kardiologia i kardiochirurgia", "neurologia i neurochirurgia" oraz "pozostałe dziedziny niezabiegowe".

Po prezentacji prac odbędą się warsztaty z zakresu chirurgii, kardiologii, neurologii oraz medycyny ratunkowej, które mają na celu rozwijanie umiejętności praktycznych z powyższych dziedzin.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie konferencji:

Organizatorem konferencji jest Towarzystwo Naukowe Studentów Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Udział w konferencji jest bezpłatny
Ważne terminy:
  • przyjmowanie zgłoszeń prelegentów do dnia 7 marca 2023 r.
  • informacja o wyniku kwalifikacji zgłoszeń prelegentów do dnia 21 marca 2023 r.\
  • publikacja programu konferencji do dnia 24 marca 2023 r.
  • przyjmowanie zgłoszeń uczestników biernych do dnia 26 marca 2023 r.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Archiwum Konferencji dostępne na  www.ka.edu.pl