Nowości diagnostyczne i terapeutyczne w chorobach neurozwyrodnieniowych - z perspektywy lekarza praktyka

18.10.2023 KONFERENCJA

Duża dawka wiedzy!
Czy konferencja może trwać prawie trzy tygodnie? Jasne!
Jeśli jest konferencją w internecie i oparta jest na koncepcji modułowej. Sesją pytań i odpowiedzi, która odbyła się w czwartek 9 listopada zakończył się pierwszy moduł konferencji Nowości diagnostyczne i terapeutyczne w chorobach neurozwyrodnieniowych – z perspektywy lekarza praktyka.

Jednym z opiekunów merytorycznych konferencji jest prof. Monika Rudzińska-Bar, reprezentująca Wydział lekarski i Nauk o Zdrowiu KAAFM. Autorzy koncepcji organizacyjnej konferencji zadbali o to, aby uczestnicy otrzymali rzetelną dawkę wiedzy praktycznej. Każdy moduł rozpoczyna się sesją plenarną w poniedziałek. Następnie przez trzy dni na dedykowany konferencji adres mailowy wpływają pytania od uczestników, a w każdy kolejny czwartek moduł kończy sesja pytań i odpowiedzi, którą oczywiście można śledzić na żywo w internecie , komentować i zadawać pytania. Pierwszy moduł poświęcony był chorobie Parkinsona i parkinsonizmom, podczas kolejnego (13.11) omawiane będą otępienia, a ostatni moduł (20.11) to tematy związane z innymi niż choroba Parkinsona i parkinsonizmy zaburzeniami ruchowymi w chorobach neurozwyrodnieniowych. Konferencja ma charakter ekspercki i jest przeznaczona dla lekarzy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem, a pracowników WLiNoZ i absolwentów kierunku lekarskiego zachęcamy do aktywnego w niej udziału!
Więcej informacji:

 https://www.mp.pl/konferencja-choroby-neurozwyrodnieniowe/2023/program/

392868564_739558271546975_5417366898755680861_n.jpg

Galeria zdjęć

Archiwum Konferencji dostępne na  www.ka.edu.pl

logotypy-fundusze-europejskie.jpg