X Polski Kongres Przedsiębiorczości

06.11.2023

13-14 listopada 2023 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się największe wydarzenie gospodarcze w kraju – X Polski Kongres Przedsiębiorczości. Gospodarzem wydarzenia jest Miasto Kraków, a Partnerem Głównym Województwo Małopolskie. W wydarzeniu będzie brać udział ponad 200 prezesów, osób decyzyjnych najważniejszych firm w Polsce. Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników uczelni, do wspólnego świętowania w tym dniu, a także skorzystania z okazji do poszerzenia swojej wiedzy oraz nawiązania nowych kontaktów.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to starcie eksperckiej wiedzy i zawodowego doświadczenia polskich przedsiębiorców, naukowców i polityków, tj. prezesów spółek, właścicieli firm, prezydentów miast, dyrektorów instytucji oraz ekspertów ds. prawa i gospodarki. W ciągu dwóch dni grono blisko 2 000 uczestników będzie miało okazję wypowiedzieć się na temat kluczowych możliwości gospodarki i rzucić nowe spojrzenie na aktualne kwestie. Dodatkowo wydarzenie będzie transmitowane na żywo w ogólnopolskich mediach oraz serwisie YouTube.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie Państwo na https://polskikongres.pl/